MONTÁŽ KLIMATIZÁCIE
ZADARMO!

Využite našu limitovanú ponuku montáž zadarmo a ušetrite čas, nervy aj peniaze. Je to jednoduché. Vyberte si klimatizáciu z našej ponuky, ktorá je označená ikonou "montáž zadarmo" a my vám ju namontujeme úplne zadarmo. NAOZAJ!

Najpredávanejšie klimatizácie

Vyberte si z našich overených najpredávanejších modelov alebo akúkoľvek klimatizáciu z našej ponuky. Ak potrebujete pomôcť či poradiť, pokojne sa nám ozvite. Akcia platí pre prvých 100 zákazníkov.

 

Celá ponuka Kontaktujte nás

 

Čo ešte získate ku klimatizácii od BASSO Air?

Odborné poradenstvo a obhliadka zadarmo

Obhliadku zrealizujeme priamo na mieste alebo virtuálne. Netrvá dlhšie ako 40 minút.

Šetríme vám čas, nervy aj peniaze

Odborné poradenstvo je taktiež v cene. Vyberieme pre vás najrozumnejšie riešenie.

Overená značky sú zárukou kvality

LG, Panasonic aj Mitsubishi sú rokmi overené značky nielen spotrebnej elektroniky, ale aj klimatizačných jednotiek.

Profesionálna montáž teraz úplne zadarmo

Pre prvých 100 záujemcov sme pripravili špeciálnu akciu, ktorá vám ušetrí až 400 € za montáz.

Získať montáž zdarma Získať konzultáciu zdarma

Klimatizácia do bytu a domu | Basso Air Klimatizácia do bytu a domu | Basso Air Klimatizácia do bytu a domu | Basso Air Klimatizácia do bytu a domu | Basso Air

Naši klienti hovoria za nás

"Chalani z BASSO Air boli super! Na obhliadku aj montáž prišli včas, cenová ponuka bola jasná a prehľadná. Všetko vysvetlili a prepočítali tak, aby neboli žiadne prekvapenia. Montáž trvala presne podľa dohody, po odchode bolo upratané. Keby takto fungovali všetci predajcovia a montážne firmy, svet by bol krajším miestom!"

Ján Gordulič | Moderátor Ťažkého týždňa a producent a majiteľ standupovej šou Silné reči

"S pánmi z BASSO Air sme boli mimoriadne spokojní. Od prvého stretnutia až po realizáciu a spustenie klímy. Sú to profíci, ktorí sa vyznajú a ušijú vám efektívne riešenie podľa vašich konkrétnych potrieb. Vyzdvihli by sme promptné riešenie, proklientský prístup a hlavne férové jednanie na rovinu."

Marek Kuzmiak | Head of Digital and Strategy, daren & curtis

"Pri rekonštrukcii zubnej ambulancie, sme zistili nedostatočné dopojenie existujúcej vzduchotechniky - chladenia. Firma BASSO Air, prišla ešte v deň môjho dopytu na obhliadku priestorov a veľmi rýchlo navrhla efektívne a finančne nenáročné riešenie problému. Ešte v ten týždeň prišli zákazku zrealizovať a problém bol rýchlo vyriešený. Komunikáciu, efektivitu ako aj profesionálne prevedenie iba odporúčam. Ja ako architekt budem firmu BASSO Air od tohto momentu využívať pravidelne."

Juraj Peták | Architekt

"V spoločnosti BASSO Air sú skutoční odborníci na klimatizácie. Okrem hladkého priebehu, esteticky dokonalej a kvalitnej montáži, ponúkajú i overené a spoľahlivé klímy. Vďaka odbornému poradenstvu mi ušetrili peniaze a vybrali to najoptimálnejšie riešenie pre našu domácnosť. "

Andrej Vďačný | Manager

    Kontaktný formulár    Rýchly kontakt

    +421 907 293 298
    Dohodnite si s nami obhliadku.

    Zavolať WhatsApp