PORIADNY VIANOČNÝ DARČEK

Vybrať ten správny darček pre rodičov či blízkych je častokrát veľmi náročné. Nestresujte sa a vyberte im darček, ktorý si zamilujú. Darujte im na Vianoce klimatizáciu a my vám darujeme montáž zadarmo.

 

 

AKÝ JE POSTUP ?

1. KONTAKTUJTE NÁS

Do 20.12.2020 a my vám vystavíme vianočnú darčekovú poukážku na dodávku a montáž značkovej klimatizácie LG podľa vlastného výberu.

Vybrať klimatizáciu

2. OBDARUJTE ICH A MY OBDARUJEME VÁS!

Do 3 pracovných dní vám pripravíme predbežnú cenovú ponuku s garantovanou cenou zariadenia, ku ktorej vám pribalíme montáž úplne ZADARMO.

3. DARČEKOVÁ POUKÁŽKA POD STROMČEK

Po vašom odsúhlasení ponuky vám zadarmo pošleme darčekovú poukážku, ktorou môžete na Vianoce obdarovať svojich rodičov či blízkych.

4. DOHODNITE SI OBHLIADKU, KTORÁ JE TIEŽ ZADARMO

Poukážku je možné uplatniť výhradne v termíne 15.1.2021 – 31.1.2021. Pod uplatnením poukážky sa rozumie záväzné dohodnutie termínu obhliadky, na základe ktorej bude kupujúcemu zaslaná finálna cenová ponuka s už skutočnými dĺžkami rozvodov a odsúhlasenými pozíciami klimatizačných jednotiek (vnútorná aj vonkajšia).

5. KLIMATIZÁCIU NAMONTUJEME NAJNESKÔR DO 31.3.2021

Termín realizácie montáže je potrebné zrealizovať najneskôr do 31.3.2021, pričom presný deň si obe strany vopred vzájomne odsúhlasia. Táto akcia platí na inštalácie v lokalite bratislavského kraja. Prípadná individuálna dohoda je tiež možná.

 

OZVITE SA DO 20.12.2020 A

O DARČEK MÁTE POSTARANÉ.

Neváhajte a kontaktujte nás priamo na číslo +421 908 725 577 alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Obhliadku samozrejme vieme zrealizovať aj na diaľku, virtuálne cez Whatsapp či Facetime.

Zavolajte nám

    Kontaktný formulár