Ušetrite až 400 € !

Jedinečná akcia, ktorú nájdete iba u nás — montáž špičkovej klimatizácie LG ZADARMO!

Lepšia ponuka tu už tento rok nebude. Bezkonkurenčná akcia „montáž klimatizácie zadarmo“, ktorá platí iba u nás v BASSO Air a POZOR iba pre limitovaný počet zákazníkov (zostáva už len 9)!

Neváhajte a kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Dohodnite si termín bezplatnej obhliadky a rýchlo si rezervujte aj termín montáže.

Ak si chcete vybrať klimatizáciu, prejdite ďalej na výber klimatizácie. Ak nás chcete rovno kontaktovať, nižšie nájdete všetky možnosti.

Vyberte si klímu

Akcia platí:

  1. na klimatizácie od BASSO Air pri ktorých je uvedená akcia „montáž zadarmo”
  2. pre prvých 100 zákazníkov (Zostáva posledných 9 klimatizácií)
  3. na montáže s termínom do 31.5.2020.

 

Každá montáž vyžaduje najprv obhliadku, na základe ktorej sa vypracuje cenová ponuka. Konečná cena v cenovej ponuke je pevná a nebude sa navyšovať.

Ceny v katalógu produktov zahŕňajú:

  1. Montáž bez zasekávania rozvodov do steny (rozvody vedené v pohľadovej lište).
  2. Rozvody do 3 metrov.
  3. Konzolu pre vonkajšiu jednotku.

Ceny nad rámec:

  • Ak budete mať záujem o zasekávanie rozvodov do steny, účtované nad rámec akcie bude iba samotné zasekávanie v zmysle platného cenníka (20€ bez DPH/m).
  • Ak si montáž bude vyžadovať viac ako 3 metre rozvodov, účtované nad rámec akcie budú iba rozvody navyše v zmysle platného cenníka (15€ bez DPH/m).
  • V prípade, že si samotná montáž bude vyžadovať iný neštandardný špecifický úkon, účtovaný nad rámec akcie bude iba samotný úkon v zmysle platného cenníka (napr. jadrové vŕtanie, montáž čerpadielka, prierazy navyše atď.).

Všetky tieto možnosti budú súčasťou vypracovanej cenovej ponuky. U nás neexistujú žiadne schované položky.

 

UPOZORNENIE: Z dôvodu šírenia vírusu COVID-19 sme prijali prísne bezpečnostné opatrenia, vďaka ktorým môžeme od 1.4.2020 opäť plnohodnotne a hlavne bezpečne realizovať všetky obhliadky a montáže. Sme zodpovedná firma a preto chránime naše spoločné zdravie, ale aj ekonomickú stabilitu našich zamestnancov a ich rodín. Ďakujeme, že ste s nami!  #Spolu&Bezpečne

V našom portfóliu nájdete aj klimatizácie, ktoré eliminujú vírusy, baktérie a plesne. Pokiaľ máte o takéto zariadenie záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Zavolajte nám

Kontaktný formulár