Klimatizácia Bratislava

Hľadáte kvalitného dodávateľa klimatizácií v Bratislave? Spoločnosť BASSO Air sa zameriava na poskytovanie kvalitných a spoľahlivých klimatizačných riešení pre domácnosti, kancelárie a podniky. Sme odborníci na klimatizácie a našou prioritou je poskytovať kvalitné a spoľahlivé služby.

Ponuka služieb klimatizácia Bratislava – BASSO klimatizácie

klimatizacia bratislava služby

Naša ponuka zahŕňa klimatizačné jednotky rôznych značiek, aby sme mohli vyhovieť požiadavkám každého zákazníka. Naši kvalifikovaní technici radi pomôžu s výberom najvhodnejšieho riešenia pre akýkoľvek priestor a zabezpečia odbornú inštaláciu a montáž po celej Bratislave i okolí.

Sme presvedčení, že výber správnej klimatizácie pre dom alebo kanceláriu je dôležitým rozhodnutím. Preto ponúkame odbornú obhliadku, ktorá nám umožní navrhnúť také riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať tomu čo potrebujete. Spolu si prejdeme všetky požiadavky a predložíme návrhy, ktoré budú pre domácnosť, či kanceláriu najefektívnejšie. Počas obhliadky vám radi poradíme s výberom klimatizácie a poskytneme podrobné informácie o jej vlastnostiach a funkciách. Obhliadka v Bratislave je zadarmo.

Okrem odbornej obhliadky tiež ponúkame montáž klimatizácie. Naši skúsení technici sú odborníci v tejto oblasti a zabezpečia, že klimatizácia bude nainštalovaná s maximálnou presnosťou aj rýchlosťou. Garantujeme kvalitnú a spoľahlivú montáž, ktorá zaručí, že klimatizácia bude fungovať dlhodobo a bez problémov. Po montáži naši odborníci radi poskytnú podrobné inštrukcie o používaní klimatizácie a zodpovedia akékoľvek otázky, ktoré by ste mali.

Kontakt klimatizácia Bratislava – BASSO klimatizácie

kontakt klimatizácia Bratisalva

Adresa klimatizácia Bratislava – BASSO klimatizácie

Kancelária Bratislava: Galvaniho 2/A, 821 04 Bratislava

Mapa kancelária – BASSO klimatizácie

123movies ac

 

Otváracie hodiny klimatizácia Bratislava –  BASSO klimatizácie

Pondelok 9 : 00– 16 : 00
Útorok 9 : 00– 16 : 00
Streda 9 : 00– 16 : 00
Štvrtok 9 : 00– 16 : 00
Piatok 9 : 00– 16 : 00
Sobota 9 : 00– 16 : 00
Nedela 9 : 00– 16 : 00

VNÚTORNÉ JEDNOTKY ZADARMO

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pri výbere a montáži klimatizácie v Bratislave, neváhajte nás kontaktovať. Spojiť sa s nami môžete pomocou kontaktného formulára, taktiež na telefónnom čísle +421 907 293 298, prípadne nás zastihnete na adrese

    Kontaktný formulár