VNÚTORNÉ JEDNOTKY ZADARMO!

Nechcete sa v novom byte potiť? Vyberte si klímu od BASSO.

Obyvatelia Slnečníc, máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta. Všetky vnútorné jednotky môžete mať zadarmo! Áno - ZADARMO!

Pokiaľ máte predprípravu na klimatizácie už zrealizovanú, tak ku kúpe vonkajšej jednotky dostanete od nás všetky vnútorné jednotky zadarmo. Pokiaľ však predprípravu nemáte, tak nezúfajte a ozvite sa nám. Predprípravu vám zrealizujeme a akcia platí aj pre vás!

Neváhajte a kontaktujte nás priamo telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Dohodnite si termín bezplatnej obhliadky a rýchlo si rezervujte aj termín montáže.

Obhliadku vieme zrealizovať aj virtuálne prostredníctvom Facetime alebo Whatsapp aplikácií.

Ak si chcete vybrať klimatizáciu, prejdite ďalej na výber klimatizácie. Ak nás chcete rovno kontaktovať, nižšie nájdete všetky možnosti.

Vyberte si klímu

Referencie:

Nehľadajte iba samotnú klimatizáciu. Hľadajte komplexnú službu, ktorá nesklame. Za nás hovoria naši zákazníci:

„Odporúčam každému, kto sa rozhoduje o kúpu klimatizácie. Obhliadka – riešenie, výber klimatizácie na profesionálnej úrovni a hlavne ľudský prístup p. konateľa, nakoniec aj montáž rýchlo a kvalitne a ešte si aj po sebe upratali. Chalani boli veľmi šikovní. Všetko dobre vysvetlili. Som veľmi spokojná.“  – Zverejnené TU.

„Vrelo odporúčam každému kto zvažuje kúpu klimatizácie. Najprv obhliadka a následne riešenie šité na mieru. Páčil sa mi profesionálny prístup. Zohľadnenie kritérii ako dispozícia priestorov, potrebný výkon ale aj preferencie a finančné možnosti zákazníka. Môžete si byť istý že za dané peniaze, dostanete to čo potrebujete vy a nie to čo chce predajca predať. Super BASSO Air len tak ďalej.“ – Zverejnené TU.

„Spoločnosť poskytla vysoko-kvalifikované služby od prvotnej komunikácie až po finalizáciu realizácie. Aj napriek komplikovanejšej inštalácii z dôvodu dispozície bytu a umiestnenia klimatizačnej jednotky bola realizácia bezproblémová. Konzultácia technického riešenia, poradenstvo, práca načas v relatívne krátkom období od zaslania cenovej ponuky.“  – Zverejnené TU.

Na mieru ušité poradenstvo a pomoc s výberom klimatizácie. Následná montáž a spustenie prebehli bez jediného problému, rýchlo a kvalitne. Zvlášť musím oceniť popredajný servis a starostlivosť – nemusím sa o nič starať, firma sa vie decentne pripomenúť, že je čas na pravidelnú kontrolu. Komunikácia a zákaznícky prístup na veľmi vysokej úrovni.“ – Zverejnené TU.

 

 

Akcia platí:

  1. Do vypredania zásob.
  2. Na split a multisplit klimatizácie LG od BASSO.
  3. Na inštalácie s predprípravou.*

*Inštalácie bez predpríravy budú nacenované resp. účtované osobitne.
*Predprípravou sa rozumie: natiahnuté rozvody klimatizácie od vonkajšej jednotky k vnútorným jednotkám (medené potrubie, kondenz, komunikačný kábel, napájací kábel)

 

V našom portfóliu nájdete aj klimatizácie, ktoré eliminujú vírusy, baktérie a plesne. Pokiaľ máte o takéto zariadenie záujem, neváhajte nás kontaktovať.

Zavolajte nám

    Kontaktný formulár