18.11.2019

Pomôžte nám obdarovať tých, ktorí to najviac potrebujú!

BASSO Air na zdraví a šťastí iných naozaj záleží. Práve preto sme sa rozhodli obdarovať ešte tento rok klimatizačnou jednotkou tých, ktorí to potrebujú najviac. Pomôžte nám nájsť vhodných adeptov!

Žijeme v rýchlej a uponáhľanej dobe, kedy sa rodinné zdravie a šťastie bohužiaľ stáva akýmsi luxusom. Či už si ich odopierame sami alebo nám boli odopreté, dôležité je najmä navzájom si pomáhať vždy, keď je to v našich silách. Pre nás v BASSO Air, ako v malej firme, ktorá si cení rodinu a jej hodnoty, je spoločenská zodpovednosť veľmi dôležitá a práve preto sme sa rozhodli ešte tento rok obdarovať tých, ktorí to potrebujú najviac. Aby sme tak mohli urobiť, potrebujeme však vašu pomoc.

 

Pomoc najmenším

Sami sme rodičia a plne si uvedomujeme, že všetky deti nemajú to šťastie chváliť sa bezchybným zdravím, bezstarostným detstvom či úplnou alebo aspoň nejakou rodinou. Naša pomoc teda bude smerovať na dve vybrané zariadenia na západnom Slovensku, ktoré pomáhajú chorým alebo inak znevýhodneným deťom. Do týchto zariadení zo srdca darujeme a samozrejme aj namontujeme kvalitnú klimatizačnú jednotku a zabezpečíme aj jej pravidelný ročný servis, aby fungovala ako hodinky a slúžila detičkám dlhé, dlhé roky. A tu prichádzate na scénu vy, naši zákazníci, priatelia a sledovatelia.

 

Ak viete o zariadení, ktoré sa stará o choré alebo inak znevýhodnené deti a ktoré sídli na západnom Slovensku, dajte nám o ňom vedieť na mail air@basso.sk alebo telefonicky na 0907 293 298 najneskôr do 30.11.2019. Použiť môžete aj WhatsApp!

Budeme vám veľmi vďační a o výbere zariadení Vás budeme informovať!