22.02.2023

Inštalácia klimatizácií Midea do Vila Domov Lipnica

Realizácia inštalácie klimatizácií Midea pre Vila Domy Lipnica bola úspešne dokončená s cieľom zlepšiť kvalitu bývania pre jej obyvateľov. Každý byt bol vybavený vlastnou klimatizáciou značky Midea Xtreme Save s najmodernejším chladivom R32, ktoré zaručuje vysokú energetickú účinnosť triedy A++ pre chladenie a A+++ pre kúrenie.

Termín realizácie: 2022
Doba realizácie: dve fázy, najskôr prebehla inštalácia rozvodov a po dokončení omietok a maľovky boli nainštalované vnútorné jednotky
Rozsah realizácie: každý byt má niekoľko vnútorných klimatizačných jednotiek a jednu vonkajšiu jednotku na streche
Typ klimatizačných jednotiek: Midea Xtreme Save

Dizajnové a komfortné bývanie vo Vila Domoch Lipnica

Bývanie vo Vila Domoch Lipnica má byť komfortné ale aj ekologické. Projekt sa nachádza v Dunajskej Lužnej a každý byt má podlahové kúrenie, klimatizáciu, ale aj rekuperáciu vzduchu. Dôležitá je aj minimalistická architektúra a prepracovaný dizajn exteriéru aj interiéru.

Inštalácia klimatizácie Midea vo Vila Domoch Lipnica prináša komfort a pohodlie pre jej obyvateľov a zároveň zvyšuje energetickú účinnosť a zdravšie bývanie. Každý byt v dome má viacero vnútorných jednotiek klimatizácie a samostatnú vonkajšiu jednotku na streche, čo zaručuje rovnomerné a účinné kúrenie a chladenie celého priestoru.

Prečo sa oplatí inštalácia klimatizácie už počas výstavby developerského projektu?

Inštalácia klimatizácie už počas výstavby developerského projektu má niekoľko výhod:

  • Viditeľne urýchľuje celý proces inštalácie klimatizácie, nakoľko po odovzdaní bytov nie je potrebné steny, či podlahy opäť rozbíjať a vysekávať do nich klimatizačné rozvody.
  • Klimatizácia má schopnosť zo vzduchu odsávať vlhkosť, čím odvlhčuje celú stavbu. Toto urýchli celý proces stavby a odovzdávania bytov.
  • Lepšie umiestnenie vonkajších aj vnútorných jednotiek klimatizácie. Vďaka tomu, že sa s inštaláciou klimatizácie ráta už v skorých fázach výstavby bytov, sú všetky klimatizačné jednotky umiestnené na ideálne miesto, aby ich výkon mohol byť maximálny, nenarúšajú fasádu a zároveň skvele zapadnú do interiéru.
  • Klienti majú ihneď po nasťahovaní možnosť v miestnostiach klimatizovať, či kúriť.
  • Klimatizácia sa ihneď môže napojiť na inteligentné systémy v domácnosti ako Google Home, smart termostaty a iné.

Klimatizácia Midea Xtreme Save

Okrem vysokej energetickej účinnosti má táto klimatizácia aj mnohé iné skvelé funkcie. Klimatizačné jednotky Midea Xtreme Save ponúkajú výkon až 5,3 kW. Majú široké spektrum režimov vrátane chladenia, kúrenia, odvlhčovania či ionizácie vzduchu, ktorá pomáha likvidovať plesne, baktérie, vírusy a nepríjemné pachy.

Filtrácia vzduchu: Midea Xtreme Save má vstavaný filtračný systém, ktorý zaisťuje čistý a zdravý vzduch v miestnosti.

Klimatizačné jednotky sú nesmierne odolné a majú špeciálny antikorózny povlak Golden Fin.

Ďalšie výhodné funkcie zahŕňajú Eco režim, auto detekciu úniku chladiva, samočistenie, autodiagnostiku porúch, či integrovanú wifi, umožňujúcu ovládanie cez aplikáciu v smart phone.

Názor klienta:

„Ako developer projektu Vilovedomy môžem vyjadriť iba kladného hodnotenia. S firmou Basso, ktorá nám dodávala a realizovala klimatizácie na náš projekt som bol maximálne spokojný. V skratke vyjadrené, ABSOLÚTNA PROFESIONALITA. Týka sa to komunikácie, realizácie, rýchlosti dodávky, servisu, proste všetkého od A až po Z.“ Developer projektu Rastislav Pavlišin

Páči sa vám táto realizácia Basso Air?

Ak sa vám páči táto realizácia, neváhajte nás kontaktovať. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení a vzduchotechniky.